Москітна сітка - вигідно від виробника

Номер оголошення 788902

Опис

У нашій компанії ми здійснюємо власне виробництво москітних сіток для вікон і дверей, що надає нам непередбачену можливість виготовити для вас москітні сітки всього за декілька хвилин.
Завдяки цьому ми можемо запропонувати вам москітні сітки за цінами, які в 1,5-2,5 рази нижчі, ніж у посередників та перекупників. Замовити москітні сітки просто через наш веб-сайт.

Наші рамочні москітні сітки, спеціально призначені для вікон, надійно захищають ваше приміщення від різних комах, пилу, сміття з вулиці, листя і пуху та інше. Вони кріпляться за допомогою різноманітних видів кріплень і також служать надійним захистом від можливого падіння домашніх тварин. Москітні сітки використовуються як в квартирах і приватних будинках, так і в офісах та установах.

Основними критеріями при виборі москітних сіток є розміри вашого вікна, особливості конструкції проїмів та їх розташування.

Наша компанія пропонує високоякісні москітні сітки в Харкові, які є простими та економічними за конструкцією і доступними для кожного клієнта за доступними цінами.
Дополнительная информация на сайте moskitnaya-setka.kharkov.ua/uslugi

Додаткова інформація
По будь-яким питанням стосовно цього оголошення, дзвоніть за номером
Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2023 Вторге. Оголошення Харкова та Харківської області в усіх регіонах України (крім тимчасово окупованих територій). Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

Ця дошка оголошень вже 15 років працює на обладнанні замовленому на сайті Сервери України

Вторге. Оголошення Харкова та Харківської області